Голова РДА провів важливу апаратну нараду – САРАТА СЬОГОДНІ

Голова РДА провів важливу апаратну нараду

             Про виконання зведеного бюджету Ананьївського району за I півріччя 2017 року доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації  Андрій Продан. Як зазначив доповідач, зведений бюджет Ананьївського району по загальному фонду з урахуванням внесених змін по доходній частині виконано на 103,9%.

Повідомляє сайт АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ананьївської РДА.

Загальний фонд власних надходжень зведеного бюджету за I-е півріччя 2017 року (без урахування трансфертів) виконано на 120,9%. Виконання бюджету по власним надходженням загального фонду в порівнянні до відповідного періоду минулого року  становить 157,5%. Із дванадцяти джерел доходів загального фонду власних надходжень виконання є по кожному з них: ПДФО -116,9%, податок на майно 115,7% , податок на прибуток підприємств комунальної власності – 115,3%, єдиний податок 126,4%, державне мито  виконано  на 169,0%, надходження від орендної плати за користування цілісними майновими комплексами 148,2% та ін… Податок  на доходи фізичних осіб, який на 56,6% формує місцевий бюджет виконаний на 116,9%. Плата за землю, яка на 17,3% формує загальний фонд місцевих бюджетів виконана на 113,2%,.За рахунок 15 укладених договорів оренди на не витребувані паї станом на 01.07.2017 року додатково протягом року  до бюджету надійшло 142,5 тис.грн. Із 14 сільських рад виконання плану по загальному фонду власних надходжень є по десяти з них.

Фінансування  видатків за  перше півріччя  2017року проведено по 16 бюджетам , в тому числі по 14 сільських , 1 міській та 1 районному бюджету . Заробітна плата з нарахуваннями та енергоносії по всіх галузях бюджетної сфери оплачені стовідсотково. Заборгованість відсутня.

Видатки на продукти харчування, медикаменти, енергоносії профінансовані відповідно до плану асигнувань та заявок головних розпорядників коштів. Кошти резервного фонду  не використовувались.

       Зведений бюджет Ананьївського району по видатковій частині за перше півріччя  2017 року по загальному фонду виконано на 90,3% до затвердженого плану з урахуванням змін.

Протягом  звітного періоду з державного бюджету до районного бюджету надійшли наступні трансферти: базова дотація , що одержується з державного бюджету надійшла, додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, субвенція за рахунок   залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо  соціально-економічного розвитку окремих територій, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям надійшла стовідсотково, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу склала 100% від потреби, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбав батьківського піклування надійшла стовідсотково, субвенція на утримання об»єктів спільного користування  та ліквідацію негативних наслідків діяльності об»єктів спільного користування з сільських та міської рад, на підвіз дітей по програмі « Шкільний автобус», на підтримку газети « Вісті Ананьївщини», на підтримку КП Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів».

З районного бюджету в звітному періоді перерахована  інша субвенція  в  повному обсязі та інші додаткові дотації на утримання  дитячих дошкільних закладів міста та сіл району  та закладів культури села.

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Людмила Новацька доповіла про результати перевірки готовності органів управління та сил реагування цивільного захисту на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

На початку року за рішенням комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій був створений оперативний штаб по реагуванню на надзвичайні ситуації. На території Ананьївського району на початку року року під час різкого зниження температури повітря, сильних снігопадів та хуртовин відімкнення електрики в населених пунктах не супроводжувалося, стихія не пошкодила лінії електропередач. За допомогою техніки ТОВ «Березівка агрошляхбуд», філії Ананьївської ДЕД ДП «Одеський облавтодор», 3 Спеціаільного центру швидкого реагування ДСНС України, підприємців району були розчищені автодороги району.

В квітні 2017 року за рішенням комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій був створений оперативний штаб по реагуванню на надзвичайні ситуації. В квітня 2017 року під час негоди (сильний вітер, хуртовина) були по одиночні відімкнення електроенергії по району. Всі вони були відремонтовані через декілька годин. Розчищенням доріг займалася техніка ТОВ «Березівка агрошляхбуд».

Також зауважила, що спільними зусиллями органів управління цивільного захисту на території району під час негод було попереджено виникнення надзвичайних ситуацій.

Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації з 17-21 липня 2017 року поінформувала начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Людмила Самсонова.

Крім того, було розглянуто ряд внутрішніх питань діяльності райдержадміністрації, також було поінформовано, що згідно моніторингу, який проводить управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації  на полях Ананьївського району завершуються роботи по збиранню ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2017 року.

Джерело: АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*